Cizí jazyky - profesionálně, efektivně, zábavně

Kurzy angličtiny pro děti a středoškoláky


Kurzy pro děti a středoškoláky a přípravné kurzy ke státní maturitě z angličtiny pořádáme denně v době od 14:30 do 16:30. Dny a časy výuky domlouváme s rodiči/studenty dle aktuálního školního rozvrhu a volného času dětí a studentů.

Pro středoškoláky máme i kurz přípravy na mezinárodní certifikát FCE. Informace o něm najdete ZDE. Jde o intenzivní kurz angličtiny na vysoké úrovni. Max. počet v jedné skupině jsou 4 studenti.

 

Lektorky: Olga Pavlíčková a Tereza Košinarová

CENA:

základní škola - 1 týdně x 60 minut ( 16 týdnů/16 hodin) 1.900,- Kč vč. DPH
středoškoláci - 1 týdně x 60 minut ( 16 týdnů/16 hodin ) 2.500,- Kč vč. DPH

Kurzovné je možné hradit prostřednictvím poukazů/bodů společností Benefit Plus, Benefity a Edenred. Při úhradě kurzů touto formou neposkytujeme na kurzy žádné další slevy.

SLEVA:

Při úhradě 32 týdnů (tedy dvou semestrů) najednou poskytujeme slevu na tento kurz ve výši 300,-Kč vč. DPH.

DALŠÍ INFORMACE:

Maximální počet v kurzu pro základní školy je 8, pro středoškoláky 4.

V našich kurzech pro děti se zaměřujeme především na to, aby děti začaly co nejdříve v angličtině myslet, mluvily plynule a rozuměly tomu, co se v angličtině říká.

Kurz pro středoškoláky je tématicky zaměřen na přípravu k maturitě. Rozvíjí i obecnou schopnost mluvit a rozumět a mohou se do něj přihlásit studenti všech ročníků střední školy. Kurz je omezen na max. 4 studenty v jedné skupině, tedy je velmi intenzivní.

Jazyková škola Vista Alegre přináší do Opavy unikátní výuku angličtiny pro děti a středoškoláky s využitím prvků metody Act and speak®.

Act and speak® (hraj a mluv) je původní metoda výuky cizích jazyků prostřednictvím divadla a dramatické výchovy, jejíž autorkou a zakladatelkou je Barbora Dočkalová.

Ceny jsou platné do 30.6.2019.