Cizí jazyky - profesionálně, efektivně, zábavně

Veškerá výuka v prostorách naší školy se do odvolání ruší!

Vážené klientky a vážení klienti,
na základě usnesení vlády České republiky ze dne 14.3.2020 č. 211 o přijetí krizového opatření, ve kterém se zakazuje mj. prodej služeb v provozovnách od 14.3.2020 od 6:00, jsme nuceni až do odvolání zrušit veškerou kontaktní výuku v naší škole.
 
V současné chvíli můžeme tedy poskytnout pouze online formu výuky, např. po Skypu nebo Messengeru. Naše lektorky se s vámi spojí a domluví na dalším postupu.
Pokud máte lekce předplaceny, pochopitelně o ně nepřijdete. Věříme, že se k výuce budeme moci zase brzy vrátit.
 
Jediný způsob výuky, který může probíhat, je online (skype, hangout) a velmi ho doporučujeme nejen v individuálních kurzech, ale také i v menších skupinkách. Naši lektoři se s Vámi spojí a domluví se s Vámi na detailech.
 
Jsem optimista a věřím, že tuto koronakrizi brzy a ve zdraví překonáme!
 
Já i všechny naše lektorky přejeme vám i vašim blízkým pevné zdraví!

Olga Pavlíčková, ředitelka školy